ویرایش:
شنبه، 28 فرودرین 1400
آخرین اخبار
دسته اصلی اخبار
13:20 - 1398/11/26

پیام تسلیت حسین انتظامی برای درگذشت برادر سید محمود دعایی

رئیس سازمان سینمایی در پیامی درگذشت برادر حجت الاسلام دعایی را تسلیت گفت.

در پیام حسین انتظامی آمده است:

فسبحان‌ الذی بیده ملکوت کل شئ و الیه ترجعون

حجة‌الاسلام والمسلمین جناب آقاي دعایی
نماینده محترم ولی‌فقیه و سرپرست مؤسسه اطلاعات

درگذشت برادر گراميتان را صميمانه تسليت عرض مي كنم. از خداوند مهربان براي آن عالم ربانی، رحمت واسعه و براي جنابعالي و خانواده مكرم، شكيبايي در اين مصيبت و اجرمندي در تحمل آن مسألت دارم.
   
دسته اصلی اخبار

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.