ویرایش:
جمعه، 2 فرودرین 1398
آخرین اخبار
خبر
10:10 - 1396/6/20

تبریک جشنواره جهانی فجر برای موفقیت‌های تازه سینمای ایران


جشنواره جهانی فجر در پیام‌هایی جداگانه‌ای موفقیت‌های اخیر سینمای ایران را در مجامع جهانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جشنواره جهانی فجر، متن پیام ها به شرح زیر است:

*جناب آقای حسین نمازی

در نهایت مسرت، کسب جایزه بهترین فیلمنامه برای فیلم «آپاندیس» در جشنواره جهانی فیلم مونترال را خدمت شما و کلیه دست اندرکاران فیلم تبریک می گوییم و امیدواریم که همچنان در رویدادهای بین المللی، اخباری خوش را برای خانواده بزرگ سینمای ایران به ارمغان آورید.

همچنین مسئولان جشنواره جهانی فیلم فجر با تبریک به وحید جلیلوند و نوید محمدزاده و اعلام کردند:از صمیم قلب، دریافت جوایز بهترین کارگردان و بهترین بازیگر مرد در بخش افق های جشنواره بین المللی فیلم ونیز را خدمت شما و کلیه دست اندرکاران فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء» تبریک می گوییم و امتداد موفقیت های جهانی را برای شما آرزومندیم.

در پایم تبریک به رخشان بنی اعتماد نیز آمده است :

*سرکار خانم رخشان بنی اعتماد

حضور موثر سینماگری توانا چون شما در جمع داوران بخش افق ها در جشنواره بین المللی فیلم ونیز که به موفقیت های بزرگ سینمای ایران در آن رویداد معتبر فرهنگی منجر شد، مایه مباهات خانواده سینمای ایران و سینما دوستان ایرانی است.به امید آنکه همواره پیام آور اخباری خوش برای سینمای ایران باشید.   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.