ویرایش:
چهار شنبه، 28 آذر 1397
آخرین اخبار
خبر
13:21 - 1396/8/20

پیام تبریک جشنواره جهانی فیلم فجر به عوامل فیلم‌های «دوئت»، «رویاهای دم صبح» و «دختر»از سوی جشنواره جهانی فیلم فجر پیا‌م‌‌های تبریک جداگانه‌ای خطاب به عوامل سه فیلم «دختر»، «رویاهای دم صبح» و «دوئت» صادر شد.

در جشنواره بین‌المللی انجمن فیلمسازان حرفه‌ای مالزی ماهور الوند نخستین جایزه بین المللی خود را گرفت و عنوان بهترین بازیگر زن را برای بازی در فیلم سینمایی «دختر» ساخته رضا میرکریمی از آن خود کرد. فرهاد اصلانی نیز در همین جشنواره جایزه بهترین بازیگر مرد را برای بازی در فیلم دختر دریافت کرد.

در همین جشنواره فیلم سینمایی «دوئت» به کارگردانی نوید دانش و تهیه کنندگی احسان رسولف دیگر نماینده سینمای ایران موفق به کسب جایزه ویژه هیات داوران شد.

همچنین فیلم «دختر» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی «رضا میرکریمی» و مستند «رویاهای دم صبح» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی «مهرداد اسکویی» به ترتیب جایزه منتقدین و جایزه مردمی بیست‌ودومین دوره فستیوال «سینمای مولف» را در رباط مراکش دریافت کردند.

متن پیام‌های‌ تبریک به شرح زیر است:

سرکار خانم ماهور الوند
جناب آقای فرهاد اصلانی
موفقیت شما برای بازی در فیلم «دختر» در جشنواره بین‌المللی انجمن فیلمسازان حرفه‌ای مالزی موجب مسرت و شادمانی است. ضمن تبریک صمیمانه به شما، امید داریم همچنان موفقیت‌هایتان استمرار یابد.

جشنواره جهانی فیلم فجر

جناب آقای نوید دانش
جناب آقای احسان رسولف

موفقیت فیلم «دوئت» در جشنواره بین‌المللی انجمن فیلمسازان حرفه‌ای مالزی مایه خوشوقتی است. سپاس که افتخار دیگری برای سینمای معتبر ایران آفریدید. به شما و تمامی عوامل این فیلم تبریک می‌گوئیم و امیدواریم موفقیت‌هایتان ادامه یابد.

جشنواره جهانی فیلم فجر


جناب آقای مهرداد اسکویی
موفقیت فیلم ارزشمند «رویاهای دم صبح» در جشنواره سینمای مولف در رباط مراکش باعث خوشحالی است. به شما و تمامی عوامل این فیلم تبریک می‌گوئیم و امیدواریم موفقیت‌هایتان استمرار یابد.

   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.