ویرایش:
دوشنبه، 19 آذر 1397
آخرین اخبار
خبر
13:43 - 1396/8/23

راه‌یابی فیلم «یک روز بعد» به جشنواره SFAAF

فیلم کوتاه داستانی «یک روز بعد» به کارگردانی احسان همتی و تهیه‌کنندگی طیبه فلکیان در بخش مسابقه جشنواره آکادمی فیلم و هنر جنوب در شیلی به نمایش درمی‌آید.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم داستانی یک روز بعد که با ساختاری مبتنی بر فرم و ژانر درام روایت می‌شود، منتخب جشنواره‌های مختلفی همچون سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم داکا، جشنواره مدیترانه‌ای کن فرانسه بوده است.

همتی که در ژانر سایکودرام فیلم P.T.S.D 11 را در کارنامه خود دارد، در این فیلم با نگاهی متفاوت و درامی روانشناختی در یک خانواده به روایت می‌پردازد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: فرهاد پس از بازگشتن از مأموریت چندین ماهه خود متوجه می‌شود که دوست صمیمی‌اش فوت کرده و در وصیت نامه‌اي تمام اموالش را به دختر او بخشیده است؛ او که به‌دنبال فهمیدن حقیقت است درگیر اتفاقاتی جدید می‌شود.

عوامل این فیلم 20 دقیقه‌ای عبارتند از:
کارگردان: احسان همتی، نویسنده: نیما رحیم‌پور، کیوان تقیه، بازیگران: سیامک مظفری، لیلا بارگاهی، یسنا جلالی، مدیر فیلم‌برداری: آئین ایرانی، تدوین: امیر احمدی، طراح صحنه و لباس: رضا قادری، صدابردار: جمال دهقان، صداگذار: مهدی تنگستانی، طراح گریم: ارسلان امیری، تهیه‌کننده: طیبه فلکیان
   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.