ویرایش:
سه شنبه، 27 آذر 1397
آخرین اخبار
خبر
13:04 - 1396/10/18

جدیدترین مصوبات شورای صنفی نمایش؛ آغاز اکران عمومی دو فیلم جدید از چهارشنبه 20 دی ماه

سخنگوی شورای صنفی نمایش از آغاز اکران عمومی دو فیلم سینمایی «عشقولانس» و «پل خواب» از چهارشنبه 20 مرداد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور سینمایی،سمعی و بصری؛ غلامرضا فرجی در خصوص مصوبات جلسه روز دوشنبه 18 دی ماه 96 شورای صنفی نمایش اظهار داشت: در این جلسه مقرر شد فیلم سینمایی «عشقولانس» از روز چهارشنبه 20 دی ماه به جای فیلم «خالتور» در گروه قدس اکران خود را آغاز کند.

وی افزود: همچنین فیلم سینمایی «پل خواب» از روز چهارشنبه 20 دی در گروه آزاد اکران می‌شود و قرارداد فیلم سینمایی «من یک ایرانی‌ام» بعد از فیلم سینمایی «خانه کاغذی» در گروه کورش به ثبت رسید.

سخنگوی شورای صنفی نمایش در پایان اظهار داشت: در این جلسه همچنین مقرر شد با توجه به رسیدن فیلم سینمایی «خالتور» به سقف ده هفته نمایش،ادامه اکران فیلم تنها به صورت سئانس فوق العاده و طبق حواله در پردیس‌های سینمایی ادامه یابد.
   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.