ویرایش:
سه شنبه، 27 آذر 1397
آخرین اخبار
خبر
23:09 - 1396/10/21

«محمد رسول الله» به شبکه نمایش خانگی آمد

سرانجام پرهزینه ترین فیلم تاریخ سینمای ایران ساخته مجید مجیدی و تهیه کنندگی شرکت نور تابان از چهارشنبه در کشور توزیع شد.

 «محمد رسول الله» به کودکی حضرت محمد (ص) می پردازد که در آن علیرضا شجاع نوری، مهدی پاکدل، مینا ساداتی، محسن تنابنده، ساره بیات، داریوش فرهنگ، رعنا آزادی‌ور، پانته‌آ مهدی‌نیا، نسرین نصرتی و صادق هاتفی به ایفای نقش می پردازند.

اکران سراسری فیلم محمد رسول‌الله از روز ۵ شهریور سال 94 در ایران و همزمان با افتتاحیه جشنواره فیلم مونترال کانادا آغاز شد.

فیلم «محمد رسول الله» در نخستین روز نمایش خود با فروش ۱۷۰ میلیونی رکورد بیشترین فروش یک فیلم در سینماهای ایران را به خود اختصاص داد. این فیلم در مجموع 17 میلیارد تومان فروش داشت و جزو پرفروش ترین فیلم سال سینما نیز انتخاب شد.

این فیلم پیش از تولد پیامبر اسلام تا ۱۲سالگی او را در بر می‌گیرد و البته بخش‌های از قبل از ۵۰ سالگی حضرت محمد (ص) نیز به‌صورت فلاش‌بک نشان داده می‌شود.

منبع: ایرنا


 
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.