ویرایش:
شنبه، 27 بهمن 1397
آخرین اخبار
خبر
12:12 - 1396/11/21

جایزه ۲۲ میلیونی برای برگزیدگان جشنواره شکوه پرچم

برگزیدگان نخستین جشنواره فیلم کوتاه موبایلی شکوه پرچم ۲۲۰میلیون ریال جایزه نقدی دریافت ‌می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، هیئت انتخاب نخستین جشنواره فیلم کوتاه موبایلی شکوه پرچم متشکل از سه تا پنج هنرمند وکارشناس بخش مسابقه این رویداد را داوری و جوایزی به شرح زیر به برگزیدگان اهدا خواهند کرد:

جایزه بهترین فیلم جشنواره به مبلغ ۷۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال
جایزه اول به مبلغ ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال
جایزه دوم به مبلغ ۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال
جایزه سوم به مبلغ ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال
جایزه چهارم به مبلغ ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال
دو دیپلم افتخار و مبلغ ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال تحت‌عنوان تقدیرهیئت‌داوران
گفتنی‌است، فیلم‌های داستانی، مستند و تجربی تا سقف ۱۰۰ ثانیه می‌توانند در بخش مسابقه شرکت کنند و هر فیلم‌ساز می‌تواند با حداکثر ۳ فیلم در هر بخش از این جشنواره شرکت کند.

آخرین مهلت ثبت‌نام و ارسال اثر به این جشنواره موبایلی شکوه پرچم ۱۵ اسفندماه است و آثار راه‌یافته نیمه اول اردیبهشت اعلام خواهند شد.    
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.