ویرایش:
جمعه، 2 فرودرین 1398
آخرین اخبار
خبر
12:56 - 1396/12/20

درخشش «روتوش» در جشنواره “IBAFF” اسپانیا

فیلم کوتاه «روتوش» به کارگردانی کاوه مظاهری دو جایزه اصلی جشنواره بین‌المللی فیلم”IBAFF” اسپانیا را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه «روتوش» به تهیه‌کنندگی مشترک انجمن سینمای جوانان ایران و کاوه مظاهری دو جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی بخش بین‌الملل و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم “IBAFF” اسپانیا را به خود اختصاص داد.

جشنواره بین‌المللی فیلم ابن‌عربی که به جشنواره “IBAFF” معروف است، فعالیت خود را از سال ۲۰۱۰ آغاز کرده و مجید مجیدی فیلم‌ساز ایرانی به عنوان یکی از حامیان تأسیس این جشنواره و یکی از اعضای هیئت داوران نخستین دوره آن بوده است.

نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم “IBAFF” اسپانیا دوم تا دهم مارس (۱۱ تا ۱۹ اسفند) برگزار شد.   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.