ویرایش:
جمعه، 2 فرودرین 1398
آخرین اخبار
خبر
15:28 - 1396/12/22

فعالیت عادی سینماهای سراسر کشور در روز سه‌شنبه 22 اسفند

مدیرکل سینمای حرفه‌ای سازمان امور سینمایی بر دایر بودن تمامی سینماها و فعالیت عادی آنها در روز سه‌شنبه 22 اسفند تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور سینمایی،سمعی و بصری، محمدرضا فرجی مدیرکل سینمای حرفه‌ای سازمان امور سینمایی با تکذیب دستورالعمل این اداره کل مبنی بر تعطیلی امروز سینماها گفت: فعالیت سینماهای سراسر کشور امروز سه‌شنبه 22 اسفند طبق روال عادی ادامه خواهد یافت و هیچ دستورالعملی مبنی بر تعطیلی سینماها صادر نشده است.

وی افزود: با توجه به عدم صدور دستورالعمل از سوی سازمان سینمایی مبنی بر تعطیلی سینماها، سینماداران مجاز به تعطیلی سینمای خود نیستند.   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.