ویرایش:
جمعه، 2 فرودرین 1398
آخرین اخبار
خبر
13:47 - 1397/3/20

نمایش «ورما» در جشنواره محیط زیست روسیه

فیلم کوتاه «ورما» ساخته سهیلا پورمحمدی به بیست و دومین جشنواره محیط زیست روسیه راه یافت.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه داستانی «ورما» به بیست و دومین جشنواره محیط زیست روسیه که همه ساله در شهر خانتی مانسیسک (واقع در شمال‌غربی سیبری) برگزار می‌شود، راه یافت.

«ورما» که به نویسندگی و کارگردانی سهیلا پورمحمدی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان رودبارتولید شده است، به داستان زندگی یک خانواده جوان ٣نفره دامدار در ییلاقات رودبار می‌پردازد که مادر خانواده دام‌هایش را هم‌چون فرزندش دوست می‌دارد وبرای نگهداری ازآن‌ها دست به هر کاری می‌زند.

این فیلم چهاردهمین فیلم کوتاه سهیلا پورمحمدی است که به تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان رودبار تولید شده‌اند. پورمحمدی، سه عنوان مستند بلند نیز در کارنامه فیلم‌سازی خود دارد.   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.