ویرایش:
دوشنبه، 2 مهر 1397
آخرین اخبار
خبر
14:55 - 1397/3/21

اضافه شدن سه فیلم جدید به چرخه اکران

سخنگوی کارگروه اکران از آغاز نمایش سه فیلم سینمایی جدید خبر داد.

غلامرضا فرجی درباره مصوبات جلسه دوشنبه 21 خردادماه کارگروه اکران فیلم های سینمایی گفت: از روز چهارشنبه 23 خردادماه فیلم های «دشمن زن» به کارگردانی کریم امینی به جای «تگزاس» در سرگروه ماندانا و فیلم «دلم می خواد» به کارگردانی بهمن فرمان آرا در سرگروه زندگی جایگزین فیلم «ناخواسته» می شود.

او افزود: همچنین فیلم «در وجه حامل» بهمن کامیار هم از همین تاریخ به جای فیلم «آن سوی ابرها» در گروه جوان اکران می شود.

به گفته فرجی اکران دیگر فیلم ها در زیرگروه ها همچنان ادامه خواهد داشت.

سخنگوی این کارگروه درباره پخش فوتبال در سینماها نیز گفت: قرار براین شده که درباره این مسئله در شورای عالی اکران در وزارت فرهنگ و  ارشاد اسلامی  تصمیم گیری شود.

منبع: ایسنا  
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.