ویرایش:
یکشنبه، 4 فرودرین 1398
آخرین اخبار
خبر
15:19 - 1397/3/29

سه فیلم کوتاه ایرانی در جشنواره بین‌المللی کشمیر

سه فیلم کوتاه ایرانی از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران، در بخش رقابتی سومین دوره جشنواره بین‌المللی کشمیر حضور خواهند داشت.

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم های کوتاه «باران آهسته می‌بارد» به کارگردانی سعید نجاتی و تولید مشترک دفتر قم انجمن و شهرداری ازمیر ترکیه، «چتر خاکستری» به کارگردانی محمد پوستین‌دوز و تولید دفتر اصفهان و «فروزان» به کارگردانی میرعباس خسروی‌نژاد و تولید دفتر خرم‌آباد انجمن سینمای جوانان، به نمایندگی از ایران در این جشنواره به رقابت خواهند پرداخت.

جشنواره بین‌المللی کشمیر در این دوره متمرکز بر فیلم‌هایی است که احساسات و جنبه‌های مختلف زندگی را به نمایش می‌گذارند و در تلاش است تا با دعوت از بهترین فیلم‌های کوتاه از سراسر جهان، زمینه ارتباط و نمایش آثار را برای فیلم‌سازان داخلی و بین‌المللی فراهم کند.

سومین دوره جشنواره بین‌المللی کشمیر از تاریخ ۱۹ تا ۲۵ ژوئن (۲۹ خرداد تا ۴ تیر) برگزار می‌شود.   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.