ویرایش:
چهار شنبه، 29 خرداد 1398
آخرین اخبار
خبر
20:32 - 1397/6/21

توضیحات داروغه زاده درباره حواشی ممنوعه

معاون ارزشيابي و نظارت سازمان سينمايي در خصوص واكنش بعضي از اقشار مخاطبان در قبال قسمت اول سريال "ممنوعه" كه اخيراً پخش آن در شبكه نمايش خانگي آغاز شده است، گفت‌: بطور طبيعي وقتي موضوع يك سريال درباره آسيب هاي اجتماعي است و در اين سريال بطور خاص ولنگاري و كژ رفتاري تعدادي جوان مطرح است فيلمنامه نويس ناگزير است براي پي ريزي شخصيت و شالوده فكري آنها رفتارهاي را طراحي كند كه در زمرة تخلفات و كنش هاي غير متعارف است و البته آنچه كه مشاهده مي شود مصداق اشاعه ابتذال نيست و جنبه عبرت آموز آن مورد تاكيد است.

ابراهیم دارغه زاده ادامه داد: به همين خاطر بيننده بايد با بردباري در انتظار قسمت هاي بعدي مجموعه باشد تا فرجام و عاقبت سوء رفتار شخصيت ها و يا اصلاح و انابه آنها را در پرتو ارشادات و دلسوزي هاي خيرخواهانه شخصيت هاي مصلح داستاني نظاره گر باشد.

واكنش اخير جمعي از مخاطبان قبلاً در برابر بعضي از سريال هاي تلويزيوني پخش شده مثل خط قرمز و ميوه ممنوعه هم ديده شده بود كه خوشبختانه در ادامه ديدگاه آنان تغيير كرد.

وی تاکید کرد: سريال ممنوعه نيز از اين امر مستثني نيست و با اطمينان از اينكه مراقبت هاي نظارتي لازم نسبت به آن اعمال شده است، در ادامه اميدواريم دغدغه خاطر و نگراني مخاطبان محترم را بر طرف كند.

   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.