ویرایش:
دوشنبه، 6 خرداد 1398
آخرین اخبار
خبر
14:45 - 1397/9/11

موفقیت «چشم‌انداز خالی» در کانادا

جایزه بهترین فیلم کوتاه جشنواره کانادا به «چشم‌انداز خالی» از ایران رسید.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، انیمیشن «چشم‌انداز خالی» ساخته علی زارع‌ قنات‌نوی در ادامه موفقیت‌های بین‌المللی خود، جایزه بهترین فیلم کوتاه جشنواره “Canada Shorts” را از آن خود کرد. این جشنواره جزء صد فستیوال برتر دنیا و دارای نشان “IMDB QUALYFING” است که با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای درخشان سینما همه ساله در شهر سنت جان، ایالت نیوبرانزویک، کانادا برگزار می‌شود.انیمیشن «چشم‌انداز خالی» که اخیراً در سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران، جایزه و دیپلم افتخار بهترین فیلم با موضوع دفاع مقدس را نیز به خود اختصاص داده، تاکنون در بیش از شصت جشنواره بین‌المللی به عنوان نماینده ایران به نمایش درآمده است.   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.