ویرایش:
چهار شنبه، 29 خرداد 1398
آخرین اخبار
خبر
15:01 - 1397/10/18

بررسی سینمای استانی در شورای مدیران سینمایی

مسائل و جزئیات فعالیت های سینمایی سه استان از طریق ویدئوکنفرانس در جلسه شورای مدیران و معاونین سازمان سینمایی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در راستای سیاست های حمایتی سازمان سینمایی از استان ها ، در جلسه 18 دی شورای مدیران و معاونین سازمان سینمایی از طریق ویدئو کنفرانس با مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های خراسان رضوی و جنوبی و خوزستان آخرین اقدامات و فعالیت های انجام شده در حوزه سینما و جشنواره فیلم فجر تشریح شد.براین اساس جعفر مروارید مدیرکل استان خراسان رضوی، ناصر نبی زاده مدیرکل استان خراسان جنوبی و محمد جوروند مدیرکل استان خوزستان خلاصه ای از اهم اقدامات و فعالیت های سینمایی حوزه خود شامل تلاش برای ارتقاء شاخص های سینمایی در استان، اقدامات صورت گرفته درخصوص سالن های نمایش، حمایت از فیلمسازان مستعد استانی، جذب مشارکت بخش خصوصی در حمایت از سینمای استان و ... را به صورت رودررو از طریق ویدئو کنفرانس با مدیران سینمایی مطرح کردند.   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.