ویرایش:
چهار شنبه، 29 خرداد 1398
آخرین اخبار
خبر
14:27 - 1397/10/22

برگزاری همایش دانش آموختگان مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی

شورای برگزاری نخستین همایش دانش آموختگان مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی اعلام کرد؛ به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نخستین همایش دانش آموختگان مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی، روز یکشنبه  و دوشنبه 23 و 24 دی ماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی خانه سینما ، هدف این گردهمایی مروری بر فعالیت های آموزشی و عملکرد دانش آموختگان این مرکز در دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران در سراسر کشور و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و تولید فیلم های کوتاه، بلند، مستند و دستاوردها و موفقیت ها می باشد.

مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی از سال 1361 با استفاده از اساتید برجسته و مجرب طی هشت سال دوره به جذب و آموزش دانشجویان سینما همت گماشت.

همچنین این مرکز با برگزاری چندین دوره آموزشی در رشته های تکدرس سینمایی، برگزاری سه دوره فیلمنامه نویسی حرفه ای و دوره های جامع فیلمسازی خدمات شایانی در تربیت نیروهای فیلمسازی و ستادی داشته است.

دانش آموختگان مرکز اسلامی آموزشی فیلمسازی تاکنون درحوزه ی فیلم کوتاه، بلند و مستند جوایز متعددی را از جشنواره های داخلی و خارجی کسب کرده اند.

این همایش روز یکشنبه در خانه سینما و روز دوشنبه در محل باغ فردوس تهران برگزار می شود.
   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.