ویرایش:
سه شنبه، 6 خرداد 1399
آخرین اخبار
خبر
23:26 - 1397/11/21

روایت مدیر سینما فرهنگ از صف‌های طولانی برای تماشای فیلم‌های جشنواره فجر سی و هفتم

مدیر سینما فرهنگ از حضور خوب مردمی در طول روزهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در این سینما خبر داد و گفت: صف مردم برای تماشای پنج فیلم برتر جشنواره طولانی بود و تمام صندلی های دو سالن این سینما پر شد.

مجتبی بهزادیان در گفت وگو با ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر بیان کرد: در نمایش برخی از فیلم های جشنواره به ویژه پنج فیلم برتر این دوره حتی صندلی هم به سالن ها اضافه کردیم.

او درباره نمایش فیلم های مستند در این دوره از جشنواره اعلام کرد: با این وجود استقبال چندان خوبی از فیلم های مستند نشد و یک سوم صندلی سالن ها پر شد.

بهزادیان درباره فیلم هایی که در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به سانس فوق العاده رسیدند، اظهار کرد: فیلم هایی مثل «متری شیش و نیم»، «شبی که ماه کامل شد»، «مسخره باز»، «رد خون» و«قصر شیرین» در این دوره از جشنواره به سانس فوق العاده رسیدند و برای  امشب نیز منتظر هستیم که اطلاع دهند تا سانس فوق العاده دو فیلم «سرخپوست» و «رد خون» مشخص شود. 

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجربه دبیری ابراهیم داروغه زاده از 10 تا 22 بهمن ماه در سراسر کشور در حال برگزاری است.

<br />
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.