ویرایش:
پنجشنبه، 2 خرداد 1398
آخرین اخبار
خبر
11:21 - 1397/12/24

یکشنبه 26 اسفند ؛ «بهاریه فیلم‌های کوتاه» در هنروتجربه رونمایی می‎شود

اکران «بهاریه فیلم‌های کوتاه» در سینماهای هنروتجربه ازششم فروردین ۹۸ آغاز می‌شود.

مراسم رونمایی از پوستر و آنونس اکران «بهاریه فیلم‌های کوتاه» یکشنبه ۲۶ اسفندماه ساعت ۱۸ در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود. در این مراسم بهمن فرمان‌آرا از پوستر رسمی این مجموعه رونمایی می‌کند. این مراسم همزمان با آخرین سانس نمایش «فیلم‎های کوتاه زمستانه» برگزار می‎شود.

اکران «بهاریه فیلم‌های کوتاه» شامل فیلم‌های «زونا» ساخته طوفان نهان قدرتی، «خوابگردها» ساخته پویا نبی، «سیندرلا» ساخته مهدی آقاجانی، «مانیکور» ساخته آرمان فیاض و انیمیشن «بدو رستم بدو» ساخته حسین ملایمی از ششم فروردین ماه در تمام سینماهای هنروتجربه» آغاز می‌شود.

این فیلم‌های کوتاه جزو آثاری هستند که پیش از این در جشنواره‌های داخلی و بین‌المللی موفق به کسب جایزه شده‌اند.پوستر رسمی اکران «بهاریه فیلم کوتاه» توسط حمیدرضا بیات طرحی شده است.

«بهاریه فیلم‎های کوتاه» سومین مجموعه پس از «فیلم‎ها‎ی کوتاه نوروزی»،«فیلم‎ها‎ی کوتاه تابستانه» و«فیلم‎های کوتاه زمستانه» است که در سینماهای هنروتجربه به نمایش در می‎آید.

 
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.