ویرایش:
چهار شنبه، 29 خرداد 1398
آخرین اخبار
خبر
12:04 - 1398/1/27

جایزه روسیه به پرواز ماهی‌ها از ایران

فیلم‌ کوتاه «پرواز ماهی‌ها» تولید مشترک انجمن سینمای جوانان کردستان و محمد توریوریان، جایزه بهترین فیلم جشنواره بین‌المللی VKRATZE روسیه را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه «پرواز ماهی‌ها» ساخته محمد توریوریان موفق به کسب جایزه بهترین فیلم از هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی VKRATZE روسیه شد.

گفتنی است فیلم‌های منتخب این جشنواره علاوه بر سینماها در دانشگاه‌ها٬ مدارس و موزه شهر ولگوگراد نیز به نمایش درآمد.

هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی VKRATZE روسیه ۸ تا ۱۴ آوریل (۱۹ تا ۲۵ فرودین) در شهر ولگوگراد برگزار شد.   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.