ویرایش:
شنبه، 3 اسفند 1398
آخرین اخبار
خبر
12:54 - 1398/1/31

غرفه مرکز گسترش در بازار فیلم جشنواره بین‌المللی فجر دایر شد

غرفه مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در بازار فیلم سی و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فجر دایر شد. این بازار فیلم تا 3 اردیبهشت‌ماه در محل پردیس چارسو ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، بخش بین‌الملل «مرکز» در این غرفه، ضمن ارائه‌ی جدیدترین تولیدات مستند و انیمیشن به خریداران، نمایندگان جشنواره‌ها و دست‌اندرکاران سینما، جهت عرضه‌ی تولیدات جدید رایزنی می‌کند.

تولیدات این مرکز به زبان انگلیسی، در کاتالوگ 2019 ارائه شده و بصورت PDF هم در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

فراخوان شرکت در بخش بین‌الملل سیزدهمین دوره جشنواره سینماحقیقت نیز در بازار فیلم فجر ارائه می‌شود.

فیلم‌های مستند بهارستان؛ خانه ملت (بابک بهداد)، جای خالی دوست (محمدعلی طالبی) و دلبند (یاسر طالبی) از تولیدات این مرکز در سالن بازار فیلم جشنواره برای خریداران، مدیران جشنواره‌ها و نمایندگان شرکت‌های پخش بین‌المللی به نمایش درمی‌آید.   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.