ویرایش:
سه شنبه، 6 خرداد 1399
آخرین اخبار
خبر
13:42 - 1398/3/5

توضیحات روابط عمومی سازمان سینمایی درباره شایعه عرضه دو فیلم

تاکنون شکایتی از سوی تهیه کنندگان دو فیلم «متری شیش و نیم» و «رحمان1400» به ستاد صیانت از محصولات فرهنگی و هنری نشده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری، پیرو درج اخباری مبنی بر عرضه نسخه غیر مجاز دو فیلم «متری شیش و نیم» و «رحمان1400» به اطلاع میرساند تاکنون گزارشی در این خصوص به ستاد صیانت از محصولات فرهنگی و هنری واصل نشده است.   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.