ویرایش:
سه شنبه، 6 خرداد 1399
آخرین اخبار
خبر
12:03 - 1398/6/25

راهیابی 11 فیلم کوتاه از ایران به جشنواره Davis آمریکا

11 فیلم کوتاه ایرانی در گونه‌های داستانی، مستد، تجربی و انمیشن به یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم Davis آمریکا راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم‌های کوتاه «ضبط صوت» ساخته رضا بهروزی، «سگ‌ها، گرگ‌ها» به کارگردانی صابر مصطفی پور، «غول» ساخته سامان حقیقی‌وند، «من» به کارگردانی مهرداد بختیاری، «نگاه» ساخته شایان نقیبی، «چرخ عشق» به کارگردانی سیدعماد کریمی فرد، «ده سلم» ساخته محمد عبدالهی، «یادداشت» به کارگردانی سیاوش عیدانی، «آیسان» ساخته مهرشاد خردمندی، «پرسپکتیو» و «کارما» هر دو به کارگردانی عرشیا زینعلی در یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی Davis آمریکا به نمایش در خواهند آمد.

یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم Davis آمریکا ۲۱ تا ۲۷ اکتبر ( 29 مهر تا 5 آبان) برگزار می‌شود.   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.