ویرایش:
دوشنبه، 7 بهمن 1398
آخرین اخبار
خبر
12:19 - 1398/6/25

فیلم کوتاه «امیر توده‌روستا» در سینماتک کانادا روی پرده می‌رود

فیلم کوتاه داستانی «جای منو توی اتاق بنداز» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی امیر توده‏روستا، در سینماتک شهر مونترال کانادا به نمایش درمی‌آید.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، داستان این فیلم کوتاه درباره‌ی خانواده‌ای است که بعد از فوت یکی از بستگان خود، چند روزی را در یک خانه زندگی می‌کنند.

پریناز ایزدیار، شادی کرم‌رودی و محمد صادقی از جمله بازیگران فیلم کوتاه «جای منو توی اتاق بنداز» هستند.

نمایش این فیلم در سینماتک مونترال کانادا، برای ساعت 19 عصر 26 سپتامبر 2019 (4 مهر 98) برنامه‌ریزی شده است.

امیر توده‌روستا فیلم‌های کوتاه داستانی «رادیولوژی یک پُرتره»، «سیاه و سفید» و فیلم سینمایی «پات» را نیز در کارنامه کارگردانی خود به ثبت رسانده است.

عوامل تولید فیلم کوتاه «جای منو توی اتاق بنداز» عبارتند از: نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان: امیر توده‏روستا، فیلمبردار: مرتضی هدایی، صدابردار: ارسلان کیان‌ارثی، تدوین: میثم صمدی، طراح صحنه و لباس: لیلا نقدی‌پری، مدیر تولید: جمشید ابراهیم‌کرمانی، کیوان احمدزاده، تهیه شده در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.