ویرایش:
دوشنبه، 12 خرداد 1399
آخرین اخبار
خبر
12:44 - 1398/7/17

بریسبال در بخش مسابقه جشنواره بین‌المللی فیلم Africa نیجریه

فیلم کوتاه «بریسبال» از تولیدات انجمن سینمای جوانان مشهد به جشنواره بین‌المللی فیلم Africa نیجریه راه یافت.

فیلم کوتاه «بریسبال» از تولیدات انجمن سینمای جوانان مشهد به جشنواره بین‌المللی فیلم Africa نیجریه راه یافت.

به گزارش از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه«بریسبال» به نویسندگی و کارگردانی ریحانه مرتضایی‌نیا و از تولیدات انجمن سینمای جوانان مشهد در بخش رقابتی هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم Africa نیجریه به نمایش در خواهد آمد.

بریسبال روایت‌تگر داستان پسر بچه معلولیست که عاشق فوتبال است و با وجود ناتوانی سعی می‌کند به هر شکلی رویایش را تحقق بخشد.

هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم Africa نیجریه 10 تا 16 نوامبر (19 تا 25 آبان ) در شهر لاگوس برگزار می‌شود.   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.