ویرایش:
چهار شنبه، 7 اسفند 1398
آخرین اخبار
خبر
11:29 - 1398/8/14

ایسفا؛ مسؤول انتخاب «بهترین فیلم از نگاه تماشاگران» جشنواره سی‌وششم

ایسفا؛ مسؤولیت برگزاری انتخاب «بهترین فیلم از نگاه تماشاگران» و «جلسات نقد و بررسی» را در جشنواره فیلم کوتاه تهران برعهده خواهد داشت.

به گزارش ستاد خبری سی‌وششمین جشنواره فیلم کوتاه تهران، انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران (ایسفا) به روال سال‌های گذشته، هر شب در طول برگزاری جشنواره بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را انتخاب و معرفی خواهد کرد. ایسفا همچنین برگزاری «جلسات نقد و بررسی» را در جشنواره فیلم کوتاه تهران برعهده خواهد داشت.

برپایه این گزارش، طوفان نهان‌قدرتی مسؤولیت برگزاری بخش «بهترین فیلم از نگاه تماشاگران» و سیدوحید حسینی‌نامی مسؤولیت برگزاری «جلسات نقد و بررسی» را بر عهده خواهند داشت.

گفتنی‌است تیم نهایی برگزارکننده هر دو بخش متعاقبا معرفی و دستورالعمل‌های اجرایی با جزئیات بیشتر منتشر خواهد شد.

سی‌‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران 18 تا 24 آبان‌ماه در پردیس سینماگالری ملت برگزار می‌شود.

پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره از طریق سایت «سینماتیکت» از روز 14 آبان‌ماه برای فیلم‌سازان راه‌یافته و از 15آبان‌ماه برای عموم آغاز می‌شود. در ایام برگزاری جشنواره به صورت روزانه و حضوری نیز از طریق گیشه بلیت فروخته خواهد شد.   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.