ویرایش:
دوشنبه، 12 خرداد 1399
آخرین اخبار
خبر
15:41 - 1398/9/10

مصوبات جدید شورای صنفی نمایش

سخنگوی شورای صنفی نمایش مصوبات جدید این شورا را اعلام کرد.

غلامرضا فرجی پس از پایان جلسه یکشنبه، 10 آذرماه این شورا  گفت: فیلم سینمایی «دختر شیرازی» به کارگردانی افشین هاشمی از روز چهارشنبه سیزدهم آذر ماه در گروه آزاد اکران می‌شود.

به گفته وی در این جلسه، قرارداد فیلم «عطر داغ» به کارگردانی علی ابراهیمی در گروه استقلال برای اکران بعد از «جهان با من برقص» سروش صحت و قرارداد «کله پوک» جواد مزدآبادی نیز در گروه ایران بعد از فیلم «سونامی» میلاد صدرعاملی ثبت شد.

او با اشاره به اینکه قرارداد «کاتی و ستاره» رضا مجلسی هم در گروه ایران بعد از اکران «کله پوک» به ثبت رسید، گفت:‌ کف فروش فیلم‌ها در این جلسه بررسی شد و فعلا اکران آن‌ها ادامه دارد و هفته آینده دوباره بررسی و تصمیم‌گیری می‌شود.

فرجی در پاسخ به زمان اکران فیلم «آشفتگی» فریدون جیرانی هم با بیان اینکه در جلسه امروز صحبتی در این باره نشد، توضیح داد: قرارداد این فیلم در سرگروه زندگی ثبت شده و پس از فیلم «تورنادو» که به این سرگروه رفت (در حال حاضر آزاد اکران می‌شود) نوبت به «آشفتگی» می‌رسد. 

منبع: ایسنا  
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.