ویرایش:
پنجشنبه، 12 تیر 1399
آخرین اخبار
خبر
14:52 - 1398/10/23

پیش‌بینی استقبال بالا از فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در کرمان

دبیر اجرایی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در استان کرمان با اشاره به پیش‌بینی استقبال بالای مردم از فیلم‌های جشنواره، عنوان کرد: کرمان در تدارک برگزاری هر چه باشکوه‌تر این رویداد ملی در بهمن ماه امسال است.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، امیر عابدین‌پور گفت: نزدیک به دو ماه است که دبیرخانه استانی جشنواره در کرمان آغاز به کار کرده و کمیته‌های تخصصی مختلف کار خود را طبق برنامه‌ریزی‌ها انجام می‌دهند.

او افزود: با هدف حضور و استقبال حداکثری مردمی، پایگاه‌های اطلاع‌رسانی مرتبط، کار و فعالیت اطلاع‌رسانی در شبکه‌های اجتماعی را با انعکاس اخبار و اعلام رویدادهای مختلف جشنواره در کرمان آغاز کرده‌اند.

عابدین‌پور ادامه داد: دبیرخانه استانی در کرمان مکاتباتی را با ارگان‌ها و شرکت‌های مختلف که متقاضی حضور گروهی در جشنواره جهت تماشای فیلم‌ها بوده‌اند آغاز کرده است و امید می‌رود که این‌دوره از جشنواره با استقبال زیاد مخاطبان روبرو شود. امسال نیز همچون دوره گذشته جشنواره، پیش‌فروش بلیت فیلم‌ها به شکل پک‌های مختلف برنامه‌ریزی شده و پس از اعلام نام فیلم‌ها از سوی دبیرخانه، آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: در تلاشیم تا در این دوره از جشنواره با حمایت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و همچنین معاونت محترم سینمایی استان، علاوه بر مرکز استان، شاهد اکران فیلم‌ها به شکل تک‌سانس در شهرستان‌ها باشیم. از دیگر برنامه‌های این دوره جشنواره در کرمان می‌توان به برگزاری کارگاه‌های آموزشی، جلسات نقدوبررسی، انتخاب بهترین فیلم از نگاه تماشاگران کرمانی اشاره کرد.

دبیر اجرایی جشنواره در کرمان افزود: بزودی سینماهای میزبان فیلم‌ها در کرمان معرفی خواهند شد و امیدواریم با تلاش‌های دبیرخانه در کرمان، بتوانیم شاهد برگزاری بهترین دوره این رویداد تا به امروز در کرمان باشیم.   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.