ویرایش:
شنبه، 29 شهریور 1399
آخرین اخبار
خبر
14:26 - 1398/11/1

اخبار جدید جشنواره به روایت مسعود نجفی

با وجود افزایش ظرفیت سینماهای این دوره جشنواره فیلم فجر در پیش‌فروش بلیت‌های مردمی، استقبال از سال‌های قبل بیشتر بود.

مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر در ارتباط زنده تلویزیونی با برنامه صبح بخیر ایران شبکه یک ضمن اعلام این مطلب گفت: سال گذشته برای هر سانس هفت هزار و دویست و بیست و نه صندلی اختصاص پیدا کرده بود که این رقم امسال به نه هزار و سیصد و هشتاد و دو صندلی رسید، 14 مجموعه سینمایی دوره 37 به 17 مجموعه در این دوره رسید و 24 سالن به 35 سالن افزایش پیدا کرد.

مسعود نجفی همچنین در ارتباط تلفنی دیگری با برنامه یه روز تازه شبکه تهران مجموع ظرفیت بلیت‌های مردمی را صد و نوزده هزار قطعه عنوان کرد و گفت: تا کنون حدود صد و پنج هزار قطعه فروش رفته و تنها سهمیه‌ای در برخی سینماها باقی مانده که این پیش‌فروش تا ساعت 18 دوم بهمن ادامه خواهد داشت.

مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر در گفت‌وگو با برنامه صبحگاهی سلام صبح بخیر شبکه سه نیز با اشاره به دو اقدام جدید جشنواره گفت: امسال برای اولین‌بار نام فیلم بر روی بلیت درج می‌شود، در سال‌های گذشته تنها نام گروه بر روی بلیت قید می‌شد. همچنین در جهت بهداشت روانی کودکان و نوجوانان، فیلم‌هایی که رده‌بندی سنی دارند روی بلیت به‌عنوان توصیه درج می‌شود. 

 
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.