ویرایش:
شنبه، 29 شهریور 1399
آخرین اخبار
خبر
19:05 - 1398/11/7

گرگان؛ میزبان جشنواره فیلم فجر 38

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از اکران حداقل 10 فیلم سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی کاپری گرگان خبر داد.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، عادله کشمیری گفت: حداقل 10 فیلم سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر و هر فیلم در 3 نوبت در پردیس سینمایی کاپری اکران خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه آثار از 15 تا 21 بهمن ماه اکران خواهند شد، ادامه داد: 5 فیلم کودک و نوجوان هم در نوبت صبح‌ ویژه مدارس به روی پرده خواهندرفت.

وی با اشاره به پیام وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی به سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، درباره این که سینمای ملی، در کنار ترسیم تنوع فرهنگی این سرزمین، تصویرگر ارزش‌های انسانی و آرمان‌های برخاسته از انقلاب شکوهمند اسلامی نیز هست، افزود: اسامی فیلم‌ها و زمانبندی اکران و سایر اطلاعات جشنواره متعاقبا اعلام خواهد شد.

سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر از تاریخ 12 تا 22 بهمن ماه برگزار می‌شود.   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.