ویرایش:
چهار شنبه، 7 اسفند 1398
آخرین اخبار
خبر
12:14 - 1398/11/21

امور بین‌الملل انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌کند:«شب فیلم کوتاه بین‌الملل»

«شب فیلم کوتاه بین‌الملل»، با همکاری امور بین‌الملل انجمن سینمای جوانان ایران و سفارت کشورهای مختلف برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، امور بین‌الملل انجمن رویداد هنری «شب فیلم کوتاه بین‌الملل» را برگزار می‌کند. در این برنامه باکس فیلم‌های منتخب بین‌الملل، هم‌زمان با تهران در کاشان، یزد، قزوین و اهواز، اکران خواهند شد.

اولین باکس فیلم‌های کوتاه این برنامه با عنوان«شب فیلم ژاپن»، روز چهارشنبه 30 بهمن‌ماه ساعت 17، در فرهنگسرای سرو اکران خواهد شد.

گفتنی‌است امور بین‌الملل انجمن پیش از این نیز اکران فیلم‌های کوتاه خارجی را در قالب شب فیلم کوتاه و هفته فیلم کوتاه برگزار کرده است که از آن جمله می‌توان به «شب فیلم ژاپن»، در22 تیرماه 96 در محل سفارت ژاپن اشاره کرد.

«شب فیلم کوتاه بین‌الملل» آخرین چهارشنبه هر ماه، در محل «فرهنگسرای سرو» واقع در ضلع شمالی پارک ساعی برگزار می‌شود و حضور تمامی علاقه‌مندان آزاد است.   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.