ویرایش:
چهار شنبه، 7 اسفند 1398
آخرین اخبار
خبر
22:10 - 1398/11/21

کمک جشنواره فیلم فجر مشهد به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

دبیر هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد گفت: هزینه برگزاری اختتامیه این جشنواره به هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان اهدا می‌شود.

محمدرضا محمدی با بیان این خبر افزود: با توجه به اینکه جشنواره فیلم فجر، جشنواره ای مردمی است، اکران لیست کامل در حداکثر سینماهای مشهد، بر برگزاری اختتامیه‌ای تشریفاتی، ترجیح داده شد.

وی ادامه داد: حضور متنوع مردم در همه اکران‌های این جشنواره، خود نقش یک اختتامیه را داشت.

محمدی گفت: بر آن شدیم تا از برگزاری اختتامیه جشنواره فیلم فجر صرف نظر کرده و با توجه به مشارکت مدیریت شهری مشهد مقدس در این جشنواره و تحقق کامل کمک مالی شهرداری در این مشارکت، هزینه این مراسم راصرف کمک به جامعه هنری و مردم هنر دوست سیستان و بلوچستان کنیم.

هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد از 15 تا 21 بهمن ماه در مشهد برگزار شد.   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.