ویرایش:
شنبه، 16 فرودرین 1399
آخرین اخبار
خبر
10:17 - 1398/11/29

اولین سینمای شهر قدس افتتاح شد


همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، دفتر توسعه زیر ساخت و فناوری های سینمایی از افتتاح اولین و تنها سینمای شهر قدس (قلعه حسن خان) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری ؛ این سینما در طبقه چهارم مجتمع تجاری ایرانیان بالغ بر 440متر مربع مساحت و با ظرفیت 280 صندلی در اختیار ساکنین این منطقه قرار گرفت.

با بهره برداری از این سالن، ساکنین منطقه برای تماشای فیلم از عزیمت به شهر های اطراف بی نیاز شدند.
   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.