ویرایش:
شنبه، 18 مرداد 1399
آخرین اخبار
خبر
11:25 - 1399/4/11

تنها سینمای ابرکوه با «شنای پروانه» فعالیتش را از سر می‌گیرد

سینما فرهنگ ابرکوه با موافقت سازمان امور سینمایی و شروع فصل تابستان، با اکران فیلم سینمایی «شنای پروانه» فعالیت خود را با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی از سر می‌گیرد.

«حمیدرضا بصیری» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه اظهار کرد: به دنبال بازگشایی سینماهای سراسر کشور پس از رفع محدودیت‌های کرونایی، سینما فرهنگ ابرکوه که در حال حاضر تنها سینمای این شهرستان است، به شرط رعایت نکات بهداشتی و قوانین در نظر گرفته شده فعالیت خود را با اکران فیلم «شنای پروانه» آغاز می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: مهم‌ترین شرط آغاز به کار دوباره سینما، استفاده از 50 درصد ظرفیت سالن سینماهاست و بر همین اساس نیز مدیر این مجموعه موظف است علاوه بر رعایت دیگر دستورات بهداشتی مانند ضدعفونی محیط سینما، در دسترس قرار دادن مواد شوینده، رعایت فاصله اجتماعی و سایر پروتکل‌های بهداشتی توجه کرده و تنها نیمی از ظرفیت سالن را در هنگام اکران فیلم‌های سینمایی استفاده کند.

این مسئول با تأکید بر ضرورت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تصریح کرد: در حال حاضر اولویت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، حفظ سلامتی مردم و پس‌ از آن، ایجاد زمینه نشاط اجتماعی با اکران فیلم‌های متنوع با موضوعات مختلف است. 

منبع: ایسنا  
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.