ویرایش:
سه شنبه، 14 مرداد 1399
آخرین اخبار
خبر
14:22 - 1399/5/12

بسته حمایتی «مرکز گسترش» از اکران آنلاین فیلم‌های هنری و تجربی

بسته حمایتی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از اکران آنلاین فیلم‌های هنری و تجربی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این «مرکز» در چارچوب سياست‌های حمايتی سازمان‌ سينمايی در مرحله توزيع و نمايش آثار سينمايی هنری و تجربی و مستندهای سينمايی با شرايط زير، بسته حمايتی خود را به این شرح اعلام می‌كند:

1- آثار متقاضيان حمايت، پس از دريافت پروانه نمايش سينمايی، در مركز بررسی و برای بهره‌مندی از حمايت انتخاب می‌شوند.

2- حمايت مذكور از ابتدای شهریور ماه 99 صورت خواهد گرفت و پــايان هر مــاه سه فيلم (هر ماه دو فيلم داستانی و يك فيلم مستند) مورد حمايت واقع خواهند شد.

3- ميزان حمايت مركز برای هر فيلم سينمايی (داستانی: پانصد ميليون ريال و مستند ‌سينمايی: حداكثر سيصد ميليون ريال) خواهد بود كه براساس اعلام برنامه تهيه‌كننده شامل: تهيه نسخه نمايش (DCP) و تبليغات (محيطی و مجازی و...) شروع اكران آنلاين از سوی مركز و پس از اتمام اكران پرداخت می‌شود.

4- كليه امكانات رسانه‌ای مركز (سايت‌ها و شبكه‌ها و كانال‌های اجتماعی) و روابط‌ عمومی از آثار منتخب حمايت لازم را خواهند كرد.

5- شرايط دريافت حمايت

الف) اكران آنلاین در حداقل یکی از شبكه‌های وی.اُو.دی VOD یا سامانه‌های فراگیر برخط كه دارای مجوز فعاليت هستند: (تيوا، فيلم‌گردی، فيلم‌نت، فيليمو و نمآوا)

ب) شــرط بهره‌مندی از اين شيوه‌نامه، عــدم دريافت حمــايت از طــريق مــوسسه هنر و تجربه و انجام تبليغات كافی از سوی پلت‌فرم يا فيلم انجام شده است.


   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.