ویرایش:
سه شنبه، 14 مرداد 1399
آخرین اخبار
خبر
17:49 - 1399/5/12

اعلام فهرست کمک هزینه سهم بیمه کارفرمایان

فهرست کمک هزینه سهم بیمه تامین اجتماعی(23 درصد) کارفرمایان فعال در حوزه سینما منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، پیرو مصوبه کارگروه بررسی آسیب های کرونا در سینما مبنی بر پرداخت کمک هزینه سهم بیمه تامین اجتماعی(23 درصد) کارفرمایان فعال در حوزه سینما شامل مراکز پشتیبانی فنی، سالن های سینما و آموزشگاه های آزاد سینمایی مطابق جدول پیوست این مبالغ تا فردا(دوشنبه) توسط سازمان سینمایی واریز می شود.


 فهرست کمک هزینه سهم بیمه کارفرمایان
   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.