ویرایش:
پنجشنبه، 3 مهر 1399
آخرین اخبار
خبر
10:49 - 1399/5/13

اقدام فرهنگی موسسه دارالفنون به مناسبت اعیاد عید تا عید با اهداء 20هزار ماسک

رسالت مرکز آموزش های هنری و سینمایی دارالفنون، همگام با جهادگران عرصه سلامت در کنار هموطنان عزیز پایتخت

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، مرکز آموزش های هنری و سینمایی دارالفنون، از موسسات دارای مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، در اقدامی جهادی همزمان با بیستمین سالگرد آغاز فعالیت خود در حوزه فرهنگی و هنری،در راستای مسئولیت اجتماعی و یاری رساندن در مقابله با ویروس کرونا،تعداد 20هزار عدد ماسک به هموطنان عزیز اهداء نمود.

مدیر مرکز آموزش های هنری و فرهنگی دارالفنون در این خصوص گفت:این حرکت را از جنوب تهران با یاری همکاران خود شروع کردیم . تعداد7هزار عدد ماسک را به مردم شهر تهران به مناسبت عید تا عید اهداء نمودیم و تعداد13هزار عدد ماسک را بصورت تخصصی به افراد سالمند،کودکان کار، عزیزان ناوگان تاکسی،پایگاه های بهداشت و حتی نانوایی های جنوب شهر و محله های محروم ، اهداء شد.

این حرکت فرهنگی و جهادی موسسه دارالفنون ازسوی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران مورد تقدیر قرار گرفت.   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.