ویرایش:
پنجشنبه، 3 مهر 1399
آخرین اخبار
خبر
14:23 - 1399/5/15

انتشار نسخه قابل جستجو گواهی مالکیت فیلم های سینمایی

در پی درخواست اهالی رسانه نسخه اکسل پروانه مالکیت ۱۰۲۹ فیلم جهت سهولت دسترسی، امکان جستجو و دسته بندی آمار ارائه شده منتشر می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، روز دوشنبه 13 مرداد ماه فهرست گواهی مالکیت های فیلم های سینمایی به همراه اطلاعیه ای منتشر شد که با استقبال اهالی رسانه همراه بود.

بنا بر اعلام محمد رضا فرجی مدیر کل دفتر نظارت بر عرضه و نمایش، هر فیلمی که بنام آن پروانه مالکیت صادر شده باشد قطعا در لیست قرار گرفته است مگر اینکه فیلم داری مشکل پرونده ای باشد و یا دارای نقص باشد. بدیهی است پس از رفع نواقص در اولین فرصت لیست جدید اطلاع رسانی خواهد شد. 

فهرست گواهی مالکیت فیلم های سینمایی
 
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.