ویرایش:
پنجشنبه، 3 مهر 1399
آخرین اخبار
خبر
19:04 - 1399/6/25

دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی و سمعی بصری با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری  به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، رمضانعلی حیدری خلیلی در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با ابراز خرسندی از این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های استان در حوزه سینمایی گفت: اصفهان شهر دارای اولویت برای سرمایه گذاری در حوزه سینمایی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی و سمعی بصری با تاکید بر لزوم ایجاد بسته حمایتی خاص در حوزه فرهنگی سینمایی در اصفهان خاطرنشان کرد: سینما به عنوان یک رسانه گویای قدرتمند، و قدرت آفرین است که در تمامی ابعاد می‌تواند موثر باشد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی نیز با اشاره به دغدغه‌های استان و شهر اصفهان در حوزه سینما اظهار امیدواری کرد سفر مسئولان سازمان سینمایی به اصفهان موجب رونق سینما در استان شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به ظرفیت‌های اصفهان در حوزه فیلمسازی با موضوعات دفاع مقدس، خانواده، طنز و... گفت: استان اصفهان ظرفیت‌های بسیار خوبی با توجه به نوع اقیلم، گویش و لهجه‌های متنوع و... داشته و حتی در اقصی نقاط استان لوکیشن‌های خوبی برای فیلمسازی وجود دارد.

وی با اشاره به وجود 54 سالن و 28 سینما و پردیس سینمایی در استان اظهار کرد: در بحث سرمایه گذاری، اصفهان جزو شهرهای دارای اولویت است به ویژه در مناطق محروم امکان ساخت سالن و یا بهره‌گیری از سینما سیار وجود دارد.

خاطرنشان می‌شود، این دیدار با حضور علی تاجیک مدیرکل ارزیابی عملکرد سازمان سینمایی 25 شهریور در دفتر مدیرکل انجام شد. 


 
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.