ویرایش:
یکشنبه، 5 بهمن 1399
آخرین اخبار
خبر
09:54 - 1399/9/4

نمایش 4 اثر کوتاه ایرانی در جشنواره (سالرنو) ایتالیا

فیلم‌های کوتاه «ساعت خواب»، «جنگ خودی»، «پاس» و «عروسک چوبی» به جشنواره بین‌المللی فیلم(سالرنو) ایتالیا راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم‌های کوتاه «ساعت خواب» ساخته مینا سادات‌حسینی و تهیه‌کنندگی مشترک انجمن سینمای جوانان ایران (دفتر تهران) و مینا سادات‌حسینی ، «جنگ خودی» به کارگردانی جاوید فراهانی، «پاس» ساخته الیکا عبدالهی و «عروسک چوبی» به کارگردانی ساخته محمدرضا میثاقی در هفتاد و چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم(سالرنو) ایتالیا به نمایش در خواهند آمد.

هفتاد و چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم(سالرنو) ایتالیا ۳۰نوامبر تا ۵دسامبر ۲۰۲۰ برگزار می‌شود و در این دوره به خاطر شیوع ویروس کرونا برگزاری جشنواره به‌صورت آنلاین خواهد بود.


 
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.