ویرایش:
جمعه، 2 مهر 1400
آخرین اخبار
خبر
12:39 - 1399/12/28

حسین انتظامی: مدیران سینمایی تا پایان فروردین برنامه ها را منتشر کنند

آخرین جلسه شورای مدیران سازمان سینمایی در سال 99 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، در این جلسه که با حضور حسین انتظامی برگزار شد، معاونان و مدیران حاضر گزارشی را از حوزه تحت مدیریت خود ارائه دادند و در ادامه اصول کلی بودجه سال آینده، بررسی شد.

رییس سازمان سینمایی با اشاره به نهایی شدن برنامه های سال 99 سازمان سینمایی و‌ موسسات آن در اسفند گذشته گفت: امسال به‌دلیل تأخیر در تصویب بودجه کشور، نهایی‌شدن و انتشار اعتبارات و برنامه‌های سازمان سینمایی به ابتدای سال بعد موکول می‌شود و از مدیران انتظار می‌رود تا پایان فروردین برنامه‌های سال و میزان اعتبار آن را منتشر کنند.

وی با تقدیر از فعالیت معاونان ، مدیران و کارکنان سازمان سینمایی در سال 99 ادامه داد: جامعه و به‌تبع آن حوزه فرهنگ و بویژه سینما سال سختی را پشت سر گذاشت اما همت سینماگران و شما باعث شد چراغ سینما روشن بماند و اتفاقات خوبی هم رقم بخورد و امید می‌رود با تجربه کسب شده در سال 1400 هم ادامه یابد.

سعید رجبی فروتن، رمضانعلی حیدری خلیلی، محمد رحمتی، علیرضا تابش، محمد حمیدی مقدم، سیدصادق موسوی، مجید مسچی، مهران عباسی، لادن طاهری، روح اله حسینی، محمد علی دولتی و مسعود نجفی از حاضران این جلسه بودند.   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.