ویرایش:
یکشنبه، 25 مهر 1400
آخرین اخبار
خبر
12:57 - 1399/12/28

معرفی اعضای جدید "شورای نظارت بر آموزشگاه های آزاد سینمایی

اولین جلسه شورای نظارت بر آموزشگاه های آزاد سینمایی دفتر مطالعات و دانش سینمایی با حضور معاون توسعه فناوری و مطالعات سازمان سینمایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، در ابتدای جلسه محمد رحمتی معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی بر اهمیت نقش آموزشگاه های آزاد سینمایی در پرورش نیروی کارآمد برای بدنه سینما و همچنین ضرورت نظارت مستمر بر عملکرد آموزشگاهها و شفافیت و عدالت در صدور مجوز آموزشگاهها تاکید کرد و از تدوین چارچوبی در این خصوص خبر داد.

در ادامه جعفر انصاری فر مدیرکل دفتر مطالعات و دانش سینمایی افزود: شورای مذکور در نظر دارد جایگاه کیفی آموزشگاه های آزاد سینمایی را ارتقاء دهد و قصد ندارد که کیفیت را فدای کمیت نماید.

در ادامه مهسا اصانلو، رئیس گروه بررسی و ارزیابی آموزش های سینمایی و همچنین فرزاد موتمن، سعید رحمانی و رامتین شهبازی، درباره موضوع جلسه و همچنین فرصت ها و تهدیدهای موجود در حوزه آموزش سینمایی در آموزشگاه های آزادسینمایی، مطالبی را توضیح دادند.

در پایان جلسه محمد رحمتی معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی، احکام اعضای شورا را اعطا کرد. 

فرزاد موتمن، سعید رحمانی، رامتین شهبازی اعضای شورای نظارت بر آموزشگاه های آزاد سینمایی هستند که دبیری آن را مهسا اصانلو و ریاست شورا را جعفر انصاری فر بر عهده دارد.
 
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.