ویرایش:
جمعه، 1 شهریور 1398
آخرین اخبار
خبر
15:01 - 1396/5/23

۵ فیلم کوتاه ایرانی در اوهیوا صربستان

۵ فیلم کوتاه از ایران به جشنواره اوهیوا صربستان راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم‌های کوتاه «گلدان» به کارگردانی وحید بمانی، «زندگی با آرزو» به کارگردانی امیرعلی میردریکوند، «جیغ مینا» ساخته مشترک سلمان وکیلی و سحر درویش زاده، «فقط پنج دقیقه» به کارگردانی محمد محمدیان و «فرزند پدر» ساخته احمد منجمی، در پانزدهمین دوره جشنواره اهیوا به نمایش درخواهند آمد.

در پانزدهمین جشنواره اوهیوا صربستان که از ۲۰ تا ۲۴ سپتامبر (۲۹شهریور تا ۲مهر) برگزار می‌شود، ۳۵ فیلم از ۲۵ کشور با هم به رقابت خواهند پرداخت .   
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.