ویرایش:
یکشنبه، 27 آبان 1397
آخرین اخبار
گزارش
00:37 - 1396/8/27

دغدغه زلزله‌زدگان خطاب به هنرمندان

سینماگران حاضر در مناطق زلزله‌زده علاوه‌بر سر پل ذهاب، از برخی روستاهای اطراف این منطقه بازدید کردند.

 سینماگران برخی اقلام موردنیاز زلزله‌زدگان را از طریق هلال احمر، ارتش و برخی مواقع مستقیم به دست زلزله‌زدگان رساندند.

در بازدیدهای که سینماگران از دو روستای واقع در سر پل ذهاب که در جریان وقوع زلزله صد درصد تخریب شده داشتند، مردم بر ارسال پتو و چادر تاکید داشتند؛ نیازهای که این روزها از سوی مردم و مسوولین کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

نگرانی دیگری که از سوی آسیب‌دیدگان زلزله مطرح می‌شد، این بود که در چند روز آینده باران می‌بارد و چادرها امنیت لازم را ندارد و درخواست کردند برای آنها نایلون ارسال شود.

آسیب‌دیدگان زلزله از حمایت مردم قدردانی کردند و در عین حال گلایه‌مند بودند که برخی برای عکس و فیلم می‌آیند و قول می‌دهند و می‌روند.

مریلا زارعی، کتایون ریاحی، منوچهر شاهسواری، همایون اسعدیان، فاطمه گودرزی و فرشته طائرپور از جمله سینماگرانی بودند که در قالب دومین کاروان وارد کرمانشاه شدند.

پیش از آن عبدالحسن برزیده، محمد علی باشه آهنگر، یکتا ناصر، پرند زاهدی، فریبا کوثری، افسانه بایگان از روز چهارشنبه به مناطق زلزله‌زده سفر کردند.

منبع : ایسنا


   
گزارش

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.