ویرایش:
شنبه، 27 بهمن 1397
آخرین اخبار
گزارش
20:26 - 1396/11/6

آخرین آمار فروش فیلم‌های اکران

در شرایطی که سینمای ایران نزدیک به آغاز برگزاری جشنواره فیلم فجر است، فیلم‌های اکران شده در سینماها در گیشه با اقبال مواجه شدند.

هفته گذشته سینماها دوباره رونق گرفتند و بار دیگر فیلمهای کمدی در صدر جدول فروش قرار گرفتند.

احمد مختاری مدیر پخش هدایت فیلم درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم «کمدی انسانی» مورد اقبال مخاطب در میان فیلم های اجتماعی قرار گرفته و فروش فیلم در تهران و شهرستان به رقم300 میلیون تومان رسید. این فیلم در تهران به رقم 231 میلیون تومان ودر شهرستان به فروش 69 میلیون تومان دست یافته و با توجه به اقبال مخاطب امشب فروش فیلم از 400 میلیون تومان عبور می کند. تلاش می کنیم که تعداد سالن های فیلم را افزایش دهیم.

وی درباره دیگر فیلم های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «ثبت با سند برابر است» به فروش 3 میلیارد و 100 میلیون تومان در تهران و شهرستان رسید. این فیلم در تهران به رقم 1 میلیارد و 955 میلیون تومان و در شهرستان به رقم 1 میلیاردو 145 میلیون تومان رسید. فیلم «سد معبر» به فروش 1 میلیارد و 60 میلیون تومان دست یافت این فیلم در تهران به رقم 760 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 300 میلیون تومان رسید.

علی سرتیپی مدیر عامل دفتر پخش فیلمیران گفت: فروش فیلم سینمایی «آینه بغل» به 14 میلیارد و 750 میلیون تومان رسید.

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش «دخترعمو پسرعمو» گفت: فروش فیلم به رقم 1 میلیارد و 150 میلیون تومان رسیده است.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «افسانه گل آباد» به فروش 199 هزار تومان ظرف دو روز نمایش رسید، فیلم «پل خواب» به فروش 376 میلیون و 179 هزار تومان، فیلم «عشقولانس» به فروش 626 میلیون و 570 هزار تومان، فیلم «آرمانشهر» به فروش 11 میلیون و 310هزار تومان، فیلم «کلیله و دمنه» به فروش 173 میلیون و 85 هزار تومان رسید.

منبع: فارس  
گزارش

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.