ویرایش:
یکشنبه، 4 فرودرین 1398
آخرین اخبار
گزارش
23:30 - 1397/3/11

آخرین آمار فروش فیلمهای روی پرده

فیلم‌های سینمایی تگزاس، خجالت نکش و عصبانی نیستم همچنان به فروش خوب خود ادامه می‌دهند.

 فیلم سینمایی تگزاس تاکنون به فروشی معادل ۸ میلیاردو ۳۸۰ میلیون تومان، فیلشاه به فروشی حدود ۷ میلیاردو ۳۱۰ میلیون تومان، عصبانی نیستم به فروشی معادل ۲ میلیاردو ۴۵۰ میلیون تومان، چهارراه استانبول و خجالت نکش نیز هر کدام به فروشی معادل ۲ میلایرد تومان دست یافته‌اند. فیلم سینمایی ناخواسته نیز که به تازگی اکران شده است به فروشی حدود ۲۶ میلیون تممان دست یافته است

از لحاظ فروش هفتگی نیز فیلم تگزاس با فروش هفتگی یک میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان تنها فیلم میلیاردی هفته بود و برای پنجمین هفته متوالی در صدر جدول فروش قرار گرفت. تگزاس با در اختیار داشتن ۱۳۸ سالن سینما، بیشترین تعداد سالن در میان فیلم‌های در حال اکران را دارد.

فیلم خجالت نکش توانست طی چند هفته اخیر با افزایش جذب مخاطب و رسیدن به فروش هفتگی ۵۰۷ میلیون تومان، خود را به رتبه دوم جدول فروش هفتگی برساند.

فیلم چهار راه استانبول با حفظ فروش هفته گذشته خود توانست با فروش هفتگی ۴۲۱ میلیون تومان با یک پله صعود در رتبه سوم جدول فروش هفتگی قرار بگیرد.

عصبانی نیستم که با فروش ۸۰۰ میلیونی در هفته نخست اکرانش یکی از امیدهای کسب رکورد فروش در بین فیلم‌های غیر کمدی بود، در دو هفته اخیر با فروش ۳۴۱ میلیون تومان در جایگاه چهارم جدول فروش هفتگی قرار گرفت.

فیلم‌های اکران دوم بهار از جمله عصبانی نیستم، چهارراه استانبول، خوک، جشن دلتنگی و آن سوی ابرها همچنان تعداد سالن‌هایشان از فیلم‌هایی مانند لاتاری و فیلشاه که یازده هفته از اکرانشان می‌گذرد کمتر است.

 منبع: ایلنا  
گزارش

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.