ویرایش:
یکشنبه، 4 فرودرین 1398
آخرین اخبار
گزارش
19:20 - 1397/5/12

آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده سینما

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی روی پرده سینماها توسط پخش‌کنندگان این آثار اعلام شد.

علی سرتیپی _ مدیرعامل موسسه پخش فیلمیران _درباره آمار فروش سه فیلم‌ سینمایی «هزارپا»، «تگزاس» و «دلم می‌خواد» گفت: فیلم سینمایی «هزارپا» به کارگردانی ابوالحسن داوودی که در پنجمین هفته اکران خود قرار دارد با در اختیار داشتن ۱۳۷ سالن سینمایی در کشور ۱۸ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان فروش داشته است.

او ادامه داد: فیلم سینمایی «تگزاس» به کارگردانی مسعود اطیابی با نمایش در ۶۵ سالن سینمایی تاکنون ۱۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان فروش داشته است؛ این فیلم در هفته ۱۵ اکران خود قرار دارد. همچنین فیلم سینمایی «دلم می‌خواد» به کارگردانی بهمن فرمان‌آرا با در اختیار داشتن ۲۷ سالن سینمایی در تهران و شهرستان و پس از هشت هفته نمایش، یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان فروش داشته است.

آمار فروش فیلم سینمایی «دم سرخ‌ها» که از ۱۰ مردادماه روی پرده سینماها رفته است به گفته روابط عمومی پخش «نسیم صبا» در مجموع ۱۱۵ میلیون تومان بوده است که از این مقدار به تفکیک ۴۵ میلیون تومان در روز چهارشنبه و ۷۰ میلیون تومان در روز پنجشنبه بوده است؛ این اثر به کارگردانی آرش معیریان در ۲۳ سینما در تهران و ۱۲ سینما در شهرستان‌ها به نمایش درمی‌آید.

احمد مختاری - مدیر پخش «هدایت فیلم» - درباره آمار فروش فیلم سینمایی «من دیوانه نیستم» اظهار کرد: فیلم سینمایی «من دیوانه نیستم» به کارگردانی علیرضا امینی که از سوم مردادماه روی پرده سینماها رفته است تاکنون با نمایش در ۳۰ سینما در شهرستان و ۱۸ سینما در تهران، ۱۸۰ میلیون تومان فروش داشته است.

او اضافه کرد: فیلم سینمایی «خجالت نکش» به کارگردانی رضا مقصودی نیز که اکنون فقط در سه سینما در تهران و ۱۵ سینما در شهرستان‌ها نمایش داده می‌شود، چهار میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان فروش داشته است. این فیلم از ۱۲ اردیبهشت ماه روی پرده سینماها رفته است.

فیلم سینمایی «مرداد» به کارگردانی بهمن کامیار نیز به نقل از روابط عمومی شرکت پخش «درخشان آفتاب عالمتاب» بعد از پنج هفته اکران و نمایش در ۳۰ سالن سینمایی در تهران و شهرستان‌ها، ۱۱۰ میلیون تومان فروش داشته است.

فیاض پارسیان _مدیرپخش سیمای مهر_ درباره آمار فروش فیلم سینمایی «دارکوب» بیان کرد: فیلم سینمایی «دارکوب» به کارگردانی بهروز شعیبی که در پنجمین هفته اکران خود قرار دارد با نمایش در ۶۵ سالن سینمایی، یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

حبیب اسماعیلی _مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان_ درباره میزان فروش فیلم سینمایی «به وقت خماری» و «کاتیوشا» گفت: فیلم سینمایی «به وقت خماری» به کارگردانی محمدحسین لطیفی که از ششم تیرماه روی پرده سینماها رفته، با نمایش در ۵۰ سالن سینمایی در تهران و شهرستان‌ها، یک میلیارد و صد میلیون تومان فروش داشته است. همچنین فیلم سینمایی «کاتیوشا» ساخته علی عطشانی با در اختیار داشتن ۸۰ سینما تاکنون ۶۰۰ میلیون تومان فروش داشته است، این اثر از سوم مردادماه روی پرده سینماها قرار گرفته است.

همچنین فیلم سینمایی «خاله قورباغه» به کارگردانی افشین هاشمی طبق اعلام دفتر تهیه‌ی این فیلم تا روز چهارشنبه یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

ایسنا پیگیر آمار فروش فیلم سینمایی «دشمن زن» به کارگردانی کریم امینی نیز است.

منبع: ایسنا  
گزارش

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.