ویرایش:
یکشنبه، 1 اردیبهشت 1398
آخرین اخبار
گزارش
22:12 - 1397/6/13

استقبال از فیلم های کودک و نوجوان جشنواره سی و یکم؛سمنان،شیراز،قزوین،اراک و یاسوج میزبان علاقه مندان سینمای کودک و نوجوان شد

شیرازی ها در پردیس هنر شهر آفتاب به استقبال پروانه‌ها رفتند

استقبال گسترده از نمایش های مردمی فیلم های کودک و نوجوان در شیراز همزمان با سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان صورت گرفته است.
به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، شیراز از مراکز استان‌های کشور است که همزمان با سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان فیلم های «شازده کوچولو»، «لکنت»، «ضربه فنی»، «سوم شخص غایب»، «اردک لی»، «آهوی پیشونی سفید٢»، «آخرین داستان»، «قهرمانان کوچک»، «مرغ فلفلی» و «پرنسس طلسم شده» را تا ۱۴ شهریور ماه در پردیس سینمایی هنر شهرآفتاب نمایش می دهد. 


سمنانی‌ها هم به استقبال پروانه‌های جشنواره رفتند

کودکان و نوجوانان سمنان همزمان با کودکان و نوجوانان اصفهانی و دیگر مراکز استان‌های کشور به تماشای فیلم کودکان و نوجوانان نشستند.
به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، سمنان از مراکز استان‌های کشور است که همزمان با سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان فیلم های «شازده کوچولو»، «لکنت»، «ضربه فنی»، «سوم شخص غایب»، «اردک لی»، «آهوی پیشونی سفید٢»، «آخرین داستان»، «قهرمانان کوچک»، «مرغ فلفلی» و «پرنسس طلسم شده» را نمایش می دهد. این نمایش ها تا ۱۴ شهریور ماه و پایان سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در این شهر ادامه دارد.

استقبال بی نظیر کرمان از پروانه‌ها

استقبال گسترده از نمایش های مردمی جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در کرمان نمایش فیلم ها را به فضاها و محوطه های باز کشانده است.
به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، کرمان از مراکز استان‌های کشور است که همزمان با سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان فیلم های «شازده کوچولو»، «لکنت»، «ضربه فنی»، «سوم شخص غایب»، «اردک لی»، «آهوی پیشونی سفید٢»، «آخرین داستان»، «قهرمانان کوچک»، «مرغ فلفلی» و «پرنسس طلسم شده» را نمایش می دهد. این نمایش ها تا ۱۴ شهریور ماه در پارک مادر این شهر ادامه دارد.

قزوین میزبان جشنواره سی و یکم

استقبال گسترده از نمایش های مردمی فیلم های کودک و نوجوان در شهر قزوین همزمان با سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان همچنان ادامه دارد.
به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، شهر قزوین از مراکز استان‌های کشور است که همزمان با سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان فیلم های «شازده کوچولو»، «لکنت»، «ضربه فنی»، «سوم شخص غایب»، «اردک لی»، «آهوی پیشونی سفید٢»، «آخرین داستان»، «قهرمانان کوچک»، «مرغ فلفلی» و «پرنسس طلسم شده» را نمایش می دهد. سانس های نمایشی در این شهر تا ۱۴ شهریور ادامه دارد.

یاسوج نیز با جشنواره سی و یکم همراه شد؛
نمایش های یاسوج با استقبال مردمی مواجه شد


سی و یکمین دوره از جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با نمایش فیلم های کودک و نوجوان در شهر یاسوج پرشور دنبال می شود.
به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، شهر یاسوج با نمایش فیلم های منتخب سینمای کودک و نوجوان همزمان با سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، میزبان علاقه مندان به این گونه سینمایی است. در این شهر، فیلم‌های کودک و نوجوان جشنواره بین‌المللی اصفهان، هر شب در بوستان های شهر یاسوج نمایش داده می‌شود. همچنین کارگاه‌های آموزشی کودک و نوجوان شامل قصه خوانی، داستان گویی و نقاشی کودک توسط انجمن هنرهای نمایشی استان در کنار این جشنواره به صورت جنبی در محوطه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد تا ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان در حال برگزاری است. آدرس سایت رسمی جشنواره icff.ir است.


 
گزارش

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.