ویرایش:
سه شنبه، 6 خرداد 1399
آخرین اخبار
گزارش
15:53 - 1398/1/3

اولین آمار فروش هفتگی فیلم‌های اکران نوروز ۹۸

اکران نوروز ۹۸ در حالی آغاز شده است که فیلم‌های سینمایی رحمان ۱۴۰۰، متری شش و نیم و چهار انگشت در صدر جدول اکران هستند.

 نمایش فیلم‌های اکران نوروز ۹۸ از روز شنبه ۲۵ اسفند ۹۷ آغاز شد. فیلم‌های رحمان ۱۴۰۰، متری شش و نیم، چهار انگشت، زندانی‌ها، پیشونی سفید ۳، ژن خوک و غلامرضا تختی رقابت خود را بر سر آمار فروش آغاز کرده‌اند.

در طول یک هفته گذشته فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰ به کارگردانی منوچهر هادی به فروشی معادل یک میلیاردو ۳۳۰ میلیون تومان، فیلم سینمایی متری شش و نیم به کارگردانی سعید روستایی به فروشی حدودد یک میلیاردو ۱۶۰ میلیون تومان، فیلم سینمایی چهار انگشت به کارگردانی حامد محمدی به فروشی حدود ۴۴۰ میلیون تومان دست یافته‌اند.

همچنین فیلم سینمایی زندانی‌ها به کارگردانی مسعود ده نمکی به فروشی حدود ۲۱۸ میلیون تومان، غلامرضا تختی به کارگردانی بهرام توکی به فروشی حدود ۱۲۲ میلیون تومان، فیلم سینمایی پیشونی سفید ۳ به کارگردانی سیدجواد هاشمی به فروشی حدود ۸۸ میلیون تومان و فیلم ژن خوک به کارگردانی سعید سهیلی به فروشی حدود ۶۹ میلیون تومان دست یافته است.

در این میان فیلم سینمایی ژن خوک با یک روز تاخیر اکران خود را آغاز کرده است و فیلم‌های سینمایی رحمان ۱۴۰۰، متری شش و نیم و چهار انگشت در صدر جدول اکران هستند.

منبع: ایلنا 
گزارش

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.