ویرایش:
دوشنبه، 7 بهمن 1398
آخرین اخبار
گزارش
10:26 - 1398/5/28

علیرضا تابش در گلستان شهداى اصفهان: پای آرمان‌های شهدا می‌مانیم

دبیر سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان گفت: روزهای خوب زندگی امروزمان را مدیون خون شهیدان هستیم چرا که آنان از خود گذشته اند و بهترین روزهای عمرشان را برای ناموس و وطن شان تقدیم کردند.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان علیرضا تابش عصر یکشنبه ٢٧ مرداد در آیین تجدید میثاق با شهدا در حضور داوران و خبرنگاران نوجوان سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اظهار کرد: همراه با شما داوران و خبرنگاران نوجوان که آینده سازان این مرز و بوم هستید به گلستان شهدا آمده‌ایم تا بار دیگر ثابت کنیم پای آرمان های شهدا می مانیم و به آن‌ها عمل خواهیم کرد.

وی ‌ادامه‌داد: روزهای خوب زندگی امروزمان را مدیون خون شهیدان هستیم، چرا که آنان از جان خود گذشتند و بهترین روزهای عمرشان را برای ناموس و وطن خود تقدیم کردند.

دبیر سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با اشاره به روز افتتاحیه این جشنواره که فردا ٢٨ مرداد خواهد بود، تصریح کرد: شما کودکان و نوجوانان عزیز از فردا به مدت هفت روز به تماشا و داوری فیلم های سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان خواهید پرداخت و امیدوارم با مدد از روح شهدا و امام شهدا بیش از پیش در کارها موفقیت داشته باشیم.

تابش با تاکید بر اینکه شهدا قهرمانان این مرز و بوم هستند، گفت: هر کدام از شما کودکان و نوجوانان داستان هایی را مطالعه کرده اید و قهرمانانی برای خود داشته‌اید و من در همین مکان به شما می‌گویم که هزاران قهرمان این کشور در گلستان شهدای اصفهان آرمید‌‌ه‌اند و ما را در نظر دارند.

وی با تبریک عید سعید ولایت خاطرنشان کرد: از شهدا یاری می‌جوییم تا در عرصه فرهنگ و هنر موفقیتی روز افزون داشته باشیم.   
گزارش

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.