ویرایش:
جمعه، 26 مرداد 1397
آخرین اخبار
گفتگو
12:28 - 1396/6/22

اکران ۲۴ فیلم در اولین روز از جشنواره منطقه‌ای «شبدیز»


کرمانشاه- مدیراجرائی جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان کرمانشاه از اکران ۲۴ فیلم در اولین روز از جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان کرمانشاه«شبدیز» خبر داد.

کامران رضایی  با اشاره به برنامه‌های اولین روز از پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان در استان کرمانشاه با عنوان «شبدیز» گفت: ادای احترام به شهدا و هنرمند شهید «فریبرز یزدان‌شناس» آغاز گر برنامه‌های این جشنواره بود.

وی افزود: در ادامه این برنامه‌ها گالری عکس از آثار برتر شرکت کنندگان بخش عکس این جشنواره در تالار انتظار کرمانشاه افتتاح می شود و آثار راه یافته به نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهد شد.

مدیراجرائی جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان کرمانشاه از اکران ٢٤ فیلم انتخاب شده برای نمایش طی امروز و اولین روز از جشنواره به عنوان ادامه برنامه ها خبر داد و تصریح کرد: فیلم‌های مذکور در ۳ سانس ١٦:٣٠، ١٨:٣٠ و ٢٠:٣٠ در محل تالار انتظار و برای علاقمندان حاضر در جشنواره نمایش داده می شود.

رضایی افزود: پایان بخش برنامه‌های امروز نیز نقد و بررسی فیلم ها بوده و عطا مجابی و هادی علی‌پناه جلسات نقد و بررسی فیلم ها را با حضور فیلمسازان در هتل آزادگان کرمانشاه برگزار می کنند. 

منبع: مهر  
گفتگو

یادداشت

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.